Monteerimistööd

Hoone karkassi monteerimine on omavahel seotud eelnevalt valmistatud sammaste, põiktalade, seinte, korrusevaheliste vahelagede ja trepielementide kokkupanemine sellises järjestuses, mis tagab karkasi jäikuse ja ruumilise püsivuse. Igas konkreetses projektis määratakse monteerimise järjestus tööde teostamise projektiga ning monteerimisseadmete komplektiga. Parima tulemuse saavutamiseks püüame alati tagada kõrge monteerimiskiiruse, tegemata sealjuures mööndusi kvaliteedis. See on võimalik tänu monteerimise üksikasjalikule planeerimisele ja tööjõu optimaalsele jaotusele.

Tänases industriaallinnas ei kujuta ette ehitusprotsessi, kus puuduksid monteerimisel keevitustööd. See ei ole ime, kuna paljudes konstruktsioonides on teatud kogus metallelemente, mida tuleb omavahel ühendada. Keevitus on kindel ja kontrollitud meetod. Keevitusühendused on eelkõige väga vastupidavad ning õige tehnoloogia korral on nende eluiga väga pikk. Keevitustööd lubavad valmistada erineva keerukusega tooteid ja konstruktsioone, mis tavaühenduste puhul ei ole alati võimalik. Lisaks sellele just keevitustööd lubavad kiiremini lõpetada objekti, mis on eriti oluline lühikeste tähtaegade puhul. Tuleks märkida ka seda, et ainult keevitustööd võimaldavad olulisel määral vähendada suurema osa konstruktsioonide valmistamiseks vajaliku metalli kogust, mis hoiab kokku kulutusi, säilitades sama kvaliteedi taseme.

Meil on olemas kõik vajalik, alates kvalifitseeritud spetsialistidest ning lõpetades kaasaegsete seadmetega, mis lubab meil teostada kõiki monteerimistöid sõltumata nende keerukusest!