Meist

Ettevõtete grupp DM ALLIANCE oli loodud 2002. aastal Eestis kahe ambitsioonika noore inimese poolt. Kestva arengustrateegia väljatöötamisel toetuti osutatavate teenuste kvaliteedile ning tulemusena ühendab grupp täna mitut erineva suunitlusega ehitusettevõtet, mis annab meile eelise kvaliteetsete ja taskukohaste kompleksteenuste operatiivsel korraldamisel erinevates riikides.

Kuigi meie peakontor asub Tallinnas, Eestis, ei ole meie tegevus piiratud ainult Eesti turuga. 2015.-2016. aastal sisenesime edukalt Soome turule, kus tõestasime, et oleme usaldusväärne ja kindel partner. Koostöös Rootsi suurimate ehitusettevõtetega tegutseb meie Rootsi allüksus edukalt sealsel turul ning valmistub laienemiseks Norrasse.

Kuna kavatseme liikuda edasi, omandame pidevalt uusi teadmisi, täiendame ennast ja areneme. Seda toetab suur vastutus nii tellija kui ka iseenda töötajate ees. Tänu kõrgetele ohutusstandarditele ja headele töötingimustele on meil võimalik palgata esmaklassilisi spetsialiste ja pakkuda tellijatele usaldusväärset teenust.